Hello ma Derby County vs AC Milan

és MTK vs Vasco Da Gama:meccsek lesznek

MTK : VDGAMA

1.félidő gó

16.perc Búzás a saját kapuja előtt tevékenykedett mikor egy erősen beívelt labdát kirúgott a vonalról

26.perc Cornelius dobott be az MTK 16.osának közepéig amit Nené be is fejelt MTK 0:1 Vasco da Gama

32.perc Búzás most kiollózta a gólvonalról a labdát

45.perc it a vége a félidőnek

second half gó

58.perc Micsoda gól Laborszky adta középre a labdát amit a 11-es pontról Horváth belőtt a jobb felső sarokba

70.perc a félpályánal elvesztette a labdát a Gama amire Búzás lecsapott Zavadszky-hoz passzolt aki legurította Laborszky-nak de a pesti fiú mellélőtte a labdát

86.perc Búzás gólt fejelt egy szögletet követően kifejelték a labdát amit Zavadszky kapura lőtt de ezt még védte a kapus és a kipattanót befejelte Búzás ezzel MTK 2:1 Vasco Da Gama

itt a vége a meccsnek

Derby County vs AC Milan

1. félidő gó

25.perc Wanchope át akarta emelni a kapuson a labdát de kicsit elnagyolta a lehetőséget így a bőrgolyó a kapu fölé emelődött

36.perc Djorkaeff a tizenegyes ponton műesést mutatott be de ezt a bíró nem ette meg így Djorkaeff sárga lapot láthatott

43.perc Djorkaeff(le) Boban(fel)

félidő vége

second half indulásra kész

54.perc Wanchope kavargatott a 16-os környékén aztán lepasszolta Dirk-nek a labdát aki látványosan elesett Boban mellett aki mivel utolsó ember ként szabálytalankodott így piros lapot kapott a Derby pedig 11.est

55.perc Wanchope gólt lő Derby County 1:0 AC Milan

69.perc Molletti beadta a labdát amit Giovanni kapurá fejelt de a kipattanót már belőtte Giovanni így Derby County 1:1 AC Milan

88.perc Eldőlhet a mérkézős a tizenhatos jobb sarkáról kap szabadrúgást amit Dirk be is rúghat

90.perc Meddig várakozott Dirk?De a labdát viszont a bal kapufa aljára tekerte amiről kifelé patogott a labda